Petek
22.30

RH 202

Najhitrejša in najglasnejša oddaja s plesno elektronsko glasbo.

Domače elektronske novosti, 20 let založniške hiše Cocoon in Porth Nole

Solomun, Sonique, Dario G, Cristoph, Franky Wah, Artche, Claptone, Pig & Dan, Gregor Tresher, Stanny Abram, Lim Nylon, AK, REDHEDII, Victor Marra in El Timo
mixer_rh202si

Daft Punk, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Patrick Topping, Boys Noize, Vanillaz, Brtinzz, Jona, BlazV, Herflex in Celec

Petkova neprekinjena mešanica elektronskih ritmov domačih in tujih glasbenih ustvarjalcev
rh202_mladinin_oder_2016

Od vokalnega housa do tekočega drum & bassa

Rudimental, Netsky, High Contrast, DJ Marky, Deadmau5, Jamie Jones, A-Trak, Friend Within, Angel Anx, Paolo Barbato in Beat Amusement
rh202_mladinin_oder_2019_03

Idris Elba, Inner City, Glass Animals, Oliver Heldens, Franky Wah, Ultra Naté, Danny Howard, Eli & Fur in Neotic

Petkova neprekinjena mešanica elektronskih novosti domačih in tujih glasbenih ustvarjalcev
RH 202 x Mladinin Oder 2018-18

300. večer elektronskih ritmov

Gorgon City, London Grammar, CamelPhat, ARTBAT, Franky Rizardo, Umek, Ten City, Mark Knight, Low Steppa, Maceo Plex, David Curie

Themba, Bicep, ATB, Wilkinson, Christian Kroupa, Angel Anx, Chibba in Embalage

Od afriških house ritmov do tekočega drum and bassa, sodobnega diska ter domačih house, tech house in techno zvarkov
P_Sami-Rahim-16

Nova pošiljka plesne elektronike

Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Booka Shade, Sub Focus, Jake Bugg, Franky Wah, Sigma, NERVO, Black Coffee, Vanillaz, Stanny Abram
RH 202 – Mladinin Oder 2019 43

Slovenski elektronski ritmi 2.0

Drugi del retrospektivnega poglavja domačih elektronskih glasbenih kreacij preteklega leta
rh202_live_mladininoder2019

Slovenski elektronski ritmi 1.0

Prvi del retrospektivnega poglavja domačih elektronskih glasbenih kreacij preteklega leta
48214626726_1ea69d8468_k

Umirjen uvod v novo leto

Rodriquez Jr., BLOND:ISH, Booka Shade, Acid Pauli, Ed Ed, Hosini & Jones Medow, Tim Green, Ichisan, Timo Chinala, Matic & ENDE.