Klemen Verlič

32 prispevkov

19.9.2022

Tenis in taekwando

V popoldanskih športnih minutah zaokrožimo slovo treh v posameznih obdobjih najboljših slovenskih teniških igralcev in največje domače tekmovanje v olimpijskih disciplinah borilnih športov.

24.8.2022

Naval na šport ob 17:45

V popoldanskih športnih minutah postrežemo z zanimivostmi pred nadaljevanjem košarkarskih kvalifikacij za svetovno prvenstvo in razmišljanje mariborskih nogometašev pred povratno tekmo s Cujem v kvalifikacijah za konferenčno ligo.

3.8.2022

Ob pestri športni ponudbi letošnjega poletja, nekaj je tudi prestavljenih dogodkov iz prejšnjih let, te dni v Indiji poteka tudi šahovska olimpijada. Obe slovenski vrsti sta turnir v Čenaju v Indiji začeli precej spodbudno. Najzahtevnejši dvoboji pa ju še čakajo.

23.7.2022

Naval na šport ob 09:15

V dopoldanskih športnih minutah se posvetimo kolesarski dirki po Franciji, pred kolesarji je vožnja na čas, predzadnja etapa, pred parado šampionov v Parizu. Na svetovnem prvenstvu v atletiki pa se končujejo slovenski nastopi.

16.7.2022

V dopoldanskih športnih minutah povzamemo vrhunce kolesarske dirke po Franciji in ponudimo uvod v svetovno atletsko prvenstvo v Združenih državah Amerike.

27.6.2022

V popoldanskih športnih minutah se posvetimo domači tekmi svetovnega pokala slalomistov na divjih vodah in sredozemskim igram v Alžiriji.

26.6.2022

V dopoldanskih športnih minutah ujamete zanimivosti z drugega turnirja odbojkarske lige narodov na Filipinih, preselimo se tudi ob brzice Save, kjer že poteka drugi dan svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah.

9.6.2022

V popoldanskih športnih minutah se preselimo na francoske ceste ob razpletu etape dirke po Dauphineji, ujamete odzive po domači tekmi svetovnega pokala spustašev na divjih vodah in zanimivosti z največje športnomarketinške konference v regiji.

4.6.2022

V popoldanskih športnih minutah bodo v ospredju jadranje, tenis in nogomet. Jadralci so zaključili kvalifikacijski del novega tekmovanja na svetovni ravni, v Parizu se v finalu merita trenutno najboljši teniški igralki na pesku, slovenska nogometna reprezentanca pa je dopotovala na prizorišče druge tekme lige narodov v Beograd.

17.5.2022

V popoldnevu bo v ospredju nova epizoda nogometnega podkasta Žoga je okrogla, ki ponuja različne scenarije razpleta državnega prvenstva.

9.5.2022

V popoldanskih športnih minutah zaokrožujemo domače svetovno prvenstvo v hokeju na ledu.

1.5.2022

V dopoldanskih športnih minutah izveste, kdo ima boljše izhodišče ob koncu domačega nogometnega prvenstva, kakšna so pričakovanja rokometašic Krima pred četrtfinalno tekmo lige prvakinj in kaj prinaša zadnji dan evropskega prvenstva v judu.

11.4.2022

V popoldanskih športnih minutah se posvetimo voznikom motokrosa po dirki za veliko nagardo Trentina.

2.4.2022

V dopoldanskem Navalu na šport bodo v ospredju priprave rokometašic Krima na povratno tekmo osmine finala lige prvakinj s Ferencvarosem in žreb skupin svetovnega prvenstva v nogometu.

20.3.2022

V dopoldanskem Navalu na šport se bomo preselili na finale svetovnega pokala alpskih smučark ter ponudili odzive po kolesarski klasični dirki v Italiji in slovensko obarvanem večeru na svetovnem dvoranskem prvenstvu v atletiki.

24.2.2022

Telovadke in telovadci začenjajo novo sezono tekmovanj na najvišji ravni, kdo izmed slovenskih reprezentantov še drži stik z vrhom, izveste v popoldanskih športnih minutah, v katerih se preselimo v dvorano Tivoli na prvo polfinalno tekmo odbojkarskega evropskega pokala izzivalcev med ACH Volleyjem in Narbonnom.

3.8.2021

Popoldanski pregled: Enajsti tekmovalni dan

Današnje jutro je zaznamovala zmaga slovenske košarkarske reprezentance nad Nemčijo. Na atletskem stadionu Anita Horvat z rezultatom ni bila zadovoljna, a ceni olimpijsko izkušnjo, za kajakašici na mirnih vodah pa so se sanje o medalji žal končale nekaj metrov pred ciljem, ko sta se prevrnili.

29.7.2021

Popoldanski pregled Tokia: Slovenija suvereno premagala Japonsko

Slovenski košarkarji nadaljujejo z odlični predstavami. S 116:81 so premagali domačine Japonce. Kanuistka Alja Kozorog je v slalomu na divjih vodah končala na 12. mestu.