Odkritje sezone v slovenskem alpskem smučanju je 23-letni Štefan Hadalin. Na svetovnem prvenstvu je po osemnajstih letih za slovensko moško smučanje osvojil kolajno. Z mojstrom družbenih omrežij, bralcem zgodovinskih knjig in preučevalcem povezave človeškega telesa in duha se bo na Valu 202 pogovarjal Igor Tominec.

Kdo je Štefan Hadalin, če odmislimo rezultatsko plat, izveste v oddaji V sredo

Odkritje sezone v slovenskem alpskem smučanju je 23-letni Štefan Hadalin. Na svetovnem prvenstvu je po osemnajstih letih za slovensko moško smučanje osvojil kolajno. V alpski kombinaciji, ki je postala njegovo glavno orožje, je bil srebrn. S prvimi stopničkami v svetovnem pokalu v Banskem pa je kronal svojo za zdaj najboljšo sezono v karieri. Z mojstrom družabnih omrežij, bralcem zgodovinskih knjig in preučevalcem povezave človeškega telesa in duha se je pogovarjal Igor Tominec.